DreamMount

Szczyty marzeń


O NAS
 Wojtek Jończyk – instruktor, przewodnik tatrzański, ratownik TOPR
Wojtek 1
 
Od ponad 20 lat uczy jazdy na nartach – Instruktor Narciarstwa Wysokogórskiego i Zjazdowego. Ratownik TOPR od 1998r. Od ponad 10 lat Przewodnik Tatrzański.
Wspinał się m.in. w Tatrach: Mnich (Zemsta Wacława), Zamarła Turnia (Kant Hanricha), Kościelec (Sprężyna), Świnica (N filar bez asekuracji), w Dolomitach: Cima Grande (Dulfer),
Organizator wielu wycieczek po Tatrach: Orla Perć, Rysy, Świnica, Czerwone Wierchy, Regle i wiele innych; po Podhalu, Spiszu, Liptowie, Orawie, Pieninach.
Szkoląc angażuje się w 100% w to co robi, a tym bardziej „widząc pasję do gór” u swoich kursantów. Niezwykle cierpliwy w przekazywaniu wiedzy i umiejętności dot. górskiej tematyki.
 
Monika Jarosiewicz – specjalistka ds. organizacji szkoleń
Monika

Miłośniczka gór (wszelkiej turystyki i wspinania), w górach czuję się jak „ryba w wodzie” i ucieka do nich tak często jak tylko może, dzieląc pasję z życiem zawodowym w stolicy. Zawodowo jest specjalistą ds. szkoleń i tą wiedzę wykorzystała do stworzenia, wraz z Wojtkiem Jończykiem, programów kursów oferowanych w DreamMount. W firmie zajmuję się głównie stroną organizacyjną.